Programista
Slide
Ubezpieczenia dla
programisty
Jeżeli tu trafiłeś, to prawdopodobnie pracujesz w jednej ze specjalizacji IT, jak wielu naszych Klientów. Prawdopodobnie robisz to w modelu B2B, prowadząc własną działalność, na stałym kontrakcie lub jako freelancer.
Slide

Ubezpieczenia dedykowane
dla programisty

4 na 5 Klientów, którzy zgłosili się do nas w ostatnim czasie, to programiści. Wszystkich dodatkowo łączy również fakt prowadzenia własnej działalności gospodarczej, samozatrudnienia i współpracy B2B, a nie na podstawie umowy o pracę.

Do przejścia na samozatrudnienie zachęcają niższe obciążenia z tytułu podatków oraz składek na ubezpieczenia społeczne, niezależnie od tego, czy rozliczasz się na podatku liniowym czy ryczałcie. Musisz jedna wziąć pod uwagę, że są ryzyka, które umowa o pracę minimalizowała, a które przechodzą na Ciebie wraz ze zmianą statusu z 'pracownika' na 'kontrahenta'.

I wtedy wchodzimy my! Cali na biznesowo.
Z rozwiązaniami!

Ubezpieczenia programisty B2B

Typowe ubezpieczenia dla programistów na B2B. Zabezpieczają ryzyka, którymi na etacie nie musisz się w takim stopniu martwić, zabezpieczenie przychodu czy OC zawodowe

Ubezpieczenia dopasowane

Uniwersalne ubezpieczenia cieszące się dużym zainteresowaniem programistów, jak prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenia na życie

INNE DOPASOWANE ROZWIĄZANIA

Współpracujemy nie tylko w obszarze ubezpieczeń, ale również w innych, w których często mamy pole do współpracy, jak prywatna emerytura czy inwestycje

POZOSTAŁE ROZWIĄZANIA

Dopełnieniem są pozostałe rozwiązania i usługi, którymi możemy domknąć kompleksową obsługę, jak kredyty hipoteczne, ubezpieczenia dzieci, travelki

Ubezpieczenie utraty przychodu
UBEZPIECZENIA OD UTRATY PRZYCHODU

Jak długo dasz radę funkcjonować
BEZ PRZYCHODÓW?

Jednym z najistotniejszych ryzyk, z jakimi mierzysz się jako osoba samozatrudniona, jest ryzyko, że choroba lub wypadek nie pozwolą Ci przez jakiś czas wykonywać Twojego zawodu, a przez to spowodują utratę przychodu.
Ubezpieczenie od utraty przychodu programisty, to Twoje prywatne ubezpieczenie chorobowe, które będzie wypłacać Ci comiesięczne świadczenie, dopóki nie wrócisz do wykonywania swojego zawodu.

Ubezpieczenie utraty przychodu

BŁĄD W KODZIE?

OC
SPECJALISTY IT

Kolejne ryzyko związane z pracą na własny rachunek, że pracodawca nie ponosi za Ciebie odpowiedzialności, gdyż jest Twoim kontrahentem. Praca pod presją czasu może sprzyjać błędom, a te mogą pociągnąć za sobą duże konsekwencje finansowe.
Ubezpieczenie OC konsultanta IT zdejmuje to ryzyko z Ciebie i przenosi na ubezpieczyciela.

Ubezpieczenie utraty przychodu
Rodzina, ubezpieczenie na życie

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Jak na B2B zapewnić
ZABEZPIECZENIE NAJBLIŻSZYCH?

Tylko indywidualne ubezpieczenie na życie dopasujesz idealnie do Twojej sytuacji, jeśli chodzi o sumy ubezpieczeń, umowy dodatkowe, czas trwania, etc. Tylko po indywidualnej ocenie ryzyka, będziesz mieć pewność, że Twoje ubezpieczenie jest skuteczne.

Ubezpieczenie utraty przychodu

PRYWATNA EMERYTURA

Z czego będziesz żyć
NA EMERYTURZE?

Jednym z oczywistych powodów przejścia na B2B było mniejsze obciążenie składkami. Jedną z oczywistych konsekwencji jest więc fakt, że Twoja emerytura będzie miała wymiar ...symboliczny. I tu właśnie jest Twoja szansa: nie będziesz się łudzić, że na starość państwo Cię utrzyma. Możesz spokojnie zacząć budować swój majątek na przyszłość. Nawet jeśli wydaje Ci się to odległa przyszłość, nie zwlekaj, pierwsze kroki warto zacząć stawiać już dziś.

Ubezpieczenie utraty przychodu

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE

Długie kolejki do specjalisty czy
PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Niezależnie od tego czy jesteś na etacie, czy prowadzisz działalność, czy rozliczasz się podatkiem liniowym czy na ryczałcie dostęp do służby zdrowia masz taki sam: długie czasy oczekiwania do specjalistów długie czasy oczekiwania na badania, zwłaszcza specjalistyczne. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne pozwoli Ci dotrzeć do właściwego lekarza szybko, szybciej zdiagnozować lub wykluczyć chorobę i ewentualnie rozpocząć leczenie.

Ubezpieczenie utraty przychodu

KREDYTY HIPOTECZNE

Kiedy szukasz finansowania na nabycie lub budowę
NIERUCHOMOŚCI

Bardzo często nasi Klienci są na etapie życia, w którym planują nabycie, remont lub budowę swojego domu. Jedną z naszych specjalizacji, która jest bardzo doceniana jest właśnie pomoc z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Dostęp do wielu banków w jednym miejscu, pomoc z przygotowaniem dokumentów i złożeniem wniosków, ale przede wszystkim przygotowanie do zaciągnięcia zobowiązania.

Kredyty hipoteczne

Zapraszamy do kontaktu

Skorzystaj z formularza kontaktowego (potwierdź zapoznanie się z polityką prywatności) i zostaw namiary na siebie, abyśmy mogli omówić i przygotować najlepiej dopasowaną ofertę. Jeśli nie chcesz korzystać z formularza, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo (dane w stopce).

Swoje zapytanie wysyłasz do nas niezobowiązująco, a przeprowadzenie ankiety, dopasowanie i przygotowanie oferty jest całkowicie bezpłatne.