Coś o nas samych

Jesteśmy zawodowymi doradcami finansowymi działającymi w branży nieprzerwanie od kilkunastu lat. Swojej pracy poświęcamy się z największym zaangażowaniem.

Naszą mocną stroną jest doświadczenie. Mamy za sobą tysiące spotkań, setki lojalnych Klientów, którzy współpracują z nami od lat, wiele doświadczeń, wiele ważnych wydarzeń rynkowych, wiele zmian prawnych, wiele zmian zmian technologicznych i wiele spostrzeżeń na przyszłość.

Samo doświadczenie to jednak nie wszystko. Chcemy ciągle się rozwijać, dlatego stale czytamy literaturę, prasę i portale branżowe a także bierzemy udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz panelach.


Slide 3
Wojciech Kozłowski
DORADCA FINANSOWY
Jestem absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W branży doradztwa finansowego pracuję z sukcesami od 2006 roku. Najbardziej specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie oraz od utraty dochodu, a także w kredytach hipotecznych. Na podstawie obserwacji wydarzeń rynkowych ostatnich kilkunastu lat stawiam na właściwie pojmowane bezpieczeństwo finansowe.
MOJE ULUBIONE OBSZARY
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia przychodu
KREDYTY HIPOTECZNE
Slide 2
Miłośnik gór i Culé
Säntis, Szwajcaria
Säntis, Szwajcaria
Brandenschrofen, Niemcy
Brandenschrofen, Niemcy
Górskie wędrówki

Wysiłek na górskim szlaku to dla mnie sposób na psychiczny odpoczynek i poznawanie nowych miejsc. Z uwagi na jego bliskość w Beskidzie Śląskim schodziłem większość dostępnych szlaków, odwiedziłem większość polskich pasm górskich, a nawet kilka alpejskich. Miłością do gór staram się zarazić swoich synów.

Barcelona - Sevilla 5:0, Camp Nou 2010
Barcelona - Sevilla 5:0, Camp Nou 2010
Promocja autobiografii Stoiczkowa, Warszawa 2019
Promocja autobiografii Stoiczkowa, Warszawa 2019
Wierny kibic FC Barcelony

Culé jestem od wczesnych lat 90-tych. Oglądam praktycznie każdy mecz Barçy w TV. Oglądałem też Messiego, Xaviego, Iniestę i spółkę z trybun Camp Nou. W 2019 spotkałem swojego idola z dzieciństwa - Christo Stoiczkowa. Podpisał się na jednej z moich 29 koszulek Barçy.

Katarzyna Kozłowska

DORADCA FINANSOWY

Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W branży doradztwa finansowego pracuję z sukcesami od 2003 roku. Najbardziej specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie oraz od utraty dochodu, a także w rozwiązaniach emerytalnych. Zarządzałam 30-osobową grupą doradców finansowych.


Nasze atuty

Przekonaj się, że nasze mocne strony, to właśnie to, co w naszej branży skutkuje owocną współpracą.

Doświadczenie

Lata doświadczeń mówią same za siebie. Spokojnie, ciągłe zmiany powodują, że unikamy rutyny.

Wiedza

Stale poszerzamy swoją wiedzę szkoleniami i lekturą.

Empatia

Potrafimy wczuć się w sytuację Klienta, żeby naprawdę odnaleźć rzeczywiste potrzeby, cele i motywacje.

Profesjonalizm

Zajmujemy się zawodowo doradztwem finansowym 24/7. Nie traktujemy go jako dodatek.

Dyspozycyjność

„Godziny biurowe” nie istnieją. Nasze grafiki są bardzo elastyczne.

Mobilność

Zapraszamy do naszego biura, ale dla Twojej wygody możemy spotkać się w dogodnym dla Ciebie miejscu.