Eksperci Segureo
_DSC6249
Eksperci
Mamy za sobą tysiące spotkań, setki lojalnych Klientów, którzy współpracują z nami od lat, wiele doświadczeń, wiele ważnych wydarzeń rynkowych, wiele zmian prawnych, wiele zmian technologicznych i wiele spostrzeżeń na przyszłość.

Coś o nas samych

Jesteśmy zawodowymi doradcami finansowymi działającymi w branży nieprzerwanie od kilkunastu lat. Swojej pracy poświęcamy się z największym zaangażowaniem.

Naszą mocną stroną jest doświadczenie. Mamy za sobą tysiące spotkań, setki lojalnych Klientów, którzy współpracują z nami od lat, wiele doświadczeń, wiele ważnych wydarzeń rynkowych, wiele zmian prawnych, wiele zmian zmian technologicznych i wiele spostrzeżeń na przyszłość.

Samo doświadczenie to jednak nie wszystko. Chcemy ciągle się rozwijać, dlatego stale czytamy literaturę, prasę i portale branżowe a także bierzemy udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz panelach.


Slide 3
Wojciech Kozłowski
DORADCA FINANSOWY
Jestem absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W branży doradztwa finansowego pracuję z sukcesami od 2006 roku. Najbardziej specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie oraz od utraty dochodu, a także w kredytach hipotecznych. Na podstawie obserwacji wydarzeń rynkowych ostatnich kilkunastu lat stawiam na właściwie pojmowane bezpieczeństwo finansowe.
MOJE ULUBIONE OBSZARY
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia przychodu
KREDYTY HIPOTECZNE
Slide 3
Katarzyna Kozłowska
Katarzyna Kozłowska
DORADCA FINANSOWY
Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W branży doradztwa finansowego pracuję z sukcesami od 2003 roku. Najbardziej specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie oraz od utraty dochodu, a także w rozwiązaniach emerytalnych. Zarządzałam 30-osobową grupą doradców finansowych.
MOJE ULUBIONE OBSZARY
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia przychodu
Prywatna emerytura
PRYWATNA EMERYTURA