Programista
Slide
Ubezpieczenia dla branży
IT
Nasza oferta cieszy się dużą popularnością w branży IT. Coraz większą grupę wśród naszych klientów stanowią programiści, testerzy, architekci systemowi, robotycy i wiele innych specjalizacji IT.

Możliwości i ryzyka

Dynamicznie rozwijająca się branża IT otwiera wiele nowych możliwości. Zapotrzebowanie na usługi specjalistów IT jest olbrzymie i niczym w medycynie pojawiają się liczne specjalizacje.

Jednocześnie z uwagi na wysoki opodatkowanie pracy wiele osób skłania się do zamiany umowy o pracę na formy współpracy B2B. Samozatrudnienie jest formą zdecydowanie bardziej korzystną finansowo ze względu na niższe obciążenie składkami na ubezpieczenia społeczne oraz podatkami. Zdecydowanie więcej zostaje w Twojej kieszeni …o ile nie przydarzy się nic złego.

Prowadząc własną działalność gospodarczą i współpracując z kontrahentem ponosisz ryzyka, które w większy sposób były zabezpieczone, gdy podstawą zatrudnienia była umowa o pracę. Na wypadek choroby świadczenie chorobowe pokrywało 80-100% Twojego wynagrodzenia (przynajmniej do 6 miesięcy), natomiast odpowiedzialność za błędy i wyrządzone szkody ograniczona była do 3 wynagrodzeń.

I wtedy wchodzimy my

cali na biznesowo, z rozwiązaniami

Ubezpieczenie utraty dochodu

Twoje prywatne ubezpieczenie chorobowe na wypadek gdyby choroba lub wypadek wyłączyły Cię czasowo lub trwale z pracy w Twoim zawodzie.

OC zawodowe

Twoje OC zawodowe na wypadek, gdyby na skutek błędów w sztuce wyrządzone zostały szkody majątkowe lub osobowe nawet do 5 mln zł.

Inne ubezpieczenia i usługi

Zabezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny, Twoja emerytura, pomoc z finansowaniem zakupu nieruchomości, leasing samochodu i inne