Segureo Logo biuro
Segureo
Doświadczenie i profesjonalizm
O Segureo
Kilkanaście lat doświadczenia to cenny kapitał. W Segureo działamy tak, aby procentował on dla naszych Klientów


Segureo
Segureo
Dystrybutor ubezpieczeń

Firma istnieje na rynku już od 2006 roku i od początku działa w branży doradztwa finansowego. Przez pierwsze lata działaliśmy na rzecz (i pod szyldem) firmy zrzeszającej doradców finansowych. Nadszedł jednak czas, kiedy poczuliśmy, że chcemy prowadzić biznes sami i pod własną marką.

Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem ubezpieczeń wpisanym w rejestr KNF jako agent ubezpieczeniowy pod numerem 11227789/A. Jesteśmy multiagentem, co znaczy, że możemy dystrybuować ubezpieczenia wielu zakładów ubezpieczeń.

Segureo Logo biuro
Segureo
Kilkanaście lat historii Segureo
ZAŁOŻENIE FIRMY
2006

Pierwsze lata naszej działalności to przede wszystkim nauka, szkolenia i zbieranie dośwadczeń. Tysiące spotkań, setki Klientów, wiele wydarzeń i lekcji na temat rynku i prowadzenia biznesu.

ZMIANA W MULTIAGENCJĘ
2015

Z czasem poczuliśmy, że chcemy w sposób niezależny prowadzić biznes, być jeszcze bliżej i spełniać coraz więkze wymagania naszych Klientów, dlatego przekształciliśmy się w niezależną multiagencję.

STWORZENIE BRANDU SEGUREO
2018

Choć u naszych Klientów pracujemy przede wszystkim na własne nazwisko, postanowiliśmy stworzyć nową markę w świecie usług finansowych i ubezpieczeniowych. Tak powstała Segureo.

Eksperci Segureo
Katarzyna Kozłowska
Katarzyna Kozłowska

EKSPERT UBEZPIECZENIOWY

Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W branży doradztwa finansowego pracuję z sukcesami od 2003 roku. Najbardziej specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie oraz od utraty dochodu, a także w rozwiązaniach emerytalnych. Zarządzałam 30-osobową grupą doradców finansowych.

Wojciech Kozłowski
Wojciech Kozłowski

EKSPERT UBEZPIECZENIOWO-KREDYTOWY

Jestem absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W branży doradztwa finansowego pracuję z sukcesami od 2006 roku. Najbardziej specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie oraz od utraty dochodu, a także w kredytach hipotecznych. Na podstawie obserwacji wydarzeń rynkowych ostatnich kilkunastu lat stawiam na właściwie pojmowane bezpieczeństwo finansowe.

Misja

Naszą misją jest służyć Klientom pomocą w kompleksowym zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego bieążacego oraz przyszłego.

Naszą misją jest służyć Klientom pomocą w kompleksowym zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego bieążacego oraz przyszłego.

Wartości

W naszej filozofii prowadzenia biznesu wypracowaliśmy model, w którym kierujemy się i utożsamiamy z następującymi wartościami:

BEZPIECZEŃSTWO

Przede wszystkim zwracamy uwagę na zagrożenia i ryzyko.

PROFESJONALIZM

Jesteśmy zaangażowani w swój zawód 24/7, nie poprzestajemy na doświadczeniu, tylko cały czas uczestniczymy w szkoleniach.

JAKOŚĆ

Dotyczy zarówno naszej obsługi, jak i stosowanych rozwiązań. Zależy nam, aby były one przede wszystkim skuteczne.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, by móc zająć się praktycznie każdym interesującym Klientów tematem.

LOJALNOŚĆ

Działamy z nastawieniem na długofalową współpracę, co potwierdzić mogą Klienci, którzy są z nami od wielu lat.

ETYKA

Działamy tak, by dobrze pojęty interes naszych Klientów był na pierwszy miejscu.

Segureo. Profilaktyka finansowa logo

PROFILAKTYKA FINANSOWA

Marka

Nazwa
Nazwa Segureo pochodzi od hiszpańskiego słowa seguro, które jako przymiotnik znaczy bezpieczny, pewny, solidny. Seguro jako rzeczownik to po prostu ubezpieczenie, a więc najistotniejszy z obszarów naszej działalności. Dlatego nasze…
Logo
to parasole. Są one w świecie finansów i ubezpieczeń częstym symbolem ochrony i bezpieczeństwa. Pamiętaj, że jeśli już zmokłeś, bo ulewa zastała Cię bez parasola, otwarcie go na niewiele się zda. Dlatego nasze…
Motto
to profilaktyka finansowa. Mówi się, że lepiej zapobiegać niż leczyć. My przenosimy tę zasadę do finansów naszych Klientów. Planowanie finansowe oraz zabezpieczenie na wypadek zdarzeń losowych powoduje, że można w sposób bezpieczny realizować swoje cele finansowe.

Zapraszamy do naszej siedziby

Poznaj nas osobiście