O firmie

Kilkanaście lat doświadczenia to cenny kapitał. W Segureo działamy tak, aby procentował on dla naszych Klientów

O firmie

Mówi się, że lepiej zapobiegać niż leczyć. My przenosimy tę zasadę do finansów naszych Klientów.

O nas

Segureo jest profesjonalną firmą zajmującą się doradztwem finansowym skierowanym przede wszystkim dla Klientów indywidualnych.

Jako niezależny multiagent jesteśmy dystrybutorem ubezpieczeń.

W ofercie mamy również otwarte fundusze inwestycyjne oraz kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe a także leasingi.

Kilkanaście lat historii Segureo

Firma istnieje na rynku już od 2006 roku i od początku działa w branży doradztwa finansowego. Przez pierwsze lata działaliśmy na rzecz (i pod szyldem) firmy zrzeszającej doradców finansowych. Nadszedł jednak czas, kiedy poczuliśmy, że chcemy prowadzić biznes sami i pod własną marką.

2006 | Założenie firmy

Pierwsze lata naszej działalności to przede wszystkim nauka, szkolenia i zbieranie dośwadczeń. Tysiące spotkań, setki Klientów, wiele wydarzeń i lekcji na temat rynku i prowadzenia biznesu.

2015 |Przekształcenie w niezależną multiagencję

Z czasem poczuliśmy, że chcemy w sposób niezależny prowadzić biznes, być jeszcze bliżej i spełniać coraz więkze wymagania naszych Klientów, dlatego przekształciliśmy się w niezależną multiagencję.

2018 | Stworzenie marki Segureo

Choć u naszych Klientów pracujemy przede wszystkim na własne nazwisko, postanowiliśmy stworzyć nową markę w świecie usług finansowych i ubezpieczeniowych. Tak powstała Segureo – firma, której misją jest zapewnienie w kompleksowy sposób szeroko pojmowanego bezpieczeństwa finansowego dla naszych Klientów.

Misja

Naszą misją jest służyć Klientom pomocą w kompleksowym zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego bieążacego oraz przyszłego.

Naszą misją jest służyć Klientom pomocą w kompleksowym zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego bieążacego oraz przyszłego.

Wartości

W naszej filozofii prowadzenia biznesu wypracowaliśmy model, w którym kierujemy się i utożsamiamy z następującymi wartościami:

BEZPIECZEŃSTWO

Przede wszystkim zwracamy uwagę na zagrożenia i ryzyko.

PROFESJONALIZM

Jesteśmy zaangażowani w swój zawód 24/7, nie poprzestajemy na doświadczeniu, tylko cały czas uczestniczymy w szkoleniach.

JAKOŚĆ

Dotyczy zarówno naszej obsługi, jak i stosowanych rozwiązań. Zależy nam, aby były one przede wszystkim skuteczne.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, by móc zająć się praktycznie każdym interesującym Klientów tematem.

LOJALNOŚĆ

Działamy z nastawieniem na długofalową współpracę, co potwierdzić mogą Klienci, którzy są z nami od wielu lat.

ETYKA

Działamy tak, by dobrze pojęty interes naszych Klientów był na pierwszy miejscu.

PROFILAKTYKA FINANSOWA

Marka

Nazwa
Nazwa Segureo pochodzi od hiszpańskiego słowa seguro, które jako przymiotnik znaczy bezpieczny, pewny, solidny. Seguro jako rzeczownik to po prostu ubezpieczenie, a więc najistotniejszy z obszarów naszej działalności. Dlatego nasze…
Logo
to parasole. Są one w świecie finansów i ubezpieczeń częstym symbolem ochrony i bezpieczeństwa. Pamiętaj, że jeśli już zmokłeś, bo ulewa zastała Cię bez parasola, otwarcie go na niewiele się zda. Dlatego nasze…
Motto
to profilaktyka finansowa. Mówi się, że lepiej zapobiegać niż leczyć. My przenosimy tę zasadę do finansów naszych Klientów. Planowanie finansowe oraz zabezpieczenie na wypadek zdarzeń losowych powoduje, że można w sposób bezpieczny realizować swoje cele finansowe.

Zapraszamy do naszej siedziby

Poznaj nas osobiście