Specjaliści

Mamy za sobą tysiące spotkań, setki lojalnych Klientów, którzy współpracują z nami od lat, wiele doświadczeń, wiele ważnych wydarzeń rynkowych, wiele zmian prawnych, wiele zmian technologicznych i wiele spostrzeżeń na przyszłość.

Coś o nas samych

Jesteśmy zawodowymi doradcami finansowymi działającymi w branży nieprzerwanie od kilkunastu lat. Swojej pracy poświęcamy się z największym zaangażowaniem.

Naszą mocną stroną jest doświadczenie. Mamy za sobą tysiące spotkań, setki lojalnych Klientów, którzy współpracują z nami od lat, wiele doświadczeń, wiele ważnych wydarzeń rynkowych, wiele zmian prawnych, wiele zmian zmian technologicznych i wiele spostrzeżeń na przyszłość.

Samo doświadczenie to jednak nie wszystko. Chcemy ciągle się rozwijać, dlatego stale czytamy literaturę, prasę i portale branżowe a także bierzemy udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz panelach.


Wojciech Kozłowski

DORADCA FINANSOWY

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.W branży doradztwa finansowego pracuje z sukcesami od 2006 roku.Najbardziej specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie oraz od utraty dochodu, a także w kredytach hipotecznych. Na podstawie obserwacji wydarzeń rynkowych ostatnich kilkunastu lat stawia na właściwie pojmowane bezpieczeństwo finansowe.


„Lubię czas wolny spędzać aktywnie, np. wędrując po górach, czym zresztą zarażam swoich synów. Chętnie też wsiadam na rower. Do moich innych wielkich pasji należą piłka nożna oraz muzyka elektroniczna, jednak prowadząc firmę i chcąc wygospodarować jeszcze czas dla rodziny, nie mogę już im poświęcać tyle czasu, co dawniej. Cóż, trzeba mieć priorytety. Moim celem jest uzyskanie w życiu harmonii w jego różnych aspektach, takich jak: rodzina, zdrowie, biznes, finanse, relacje z ludźmi i hobby.”

Katarzyna Kozłowska

DORADCA FINANSOWY

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.W branży doradztwa finansowego pracuje z sukcesami od 2003 roku. Najbardziej specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie oraz od utraty dochodu, a także w rozwiązaniach emerytalnych.Zarządzała 30-osobową grupą doradców finansowych.


Lubię podróżować. Jako studentka przejechałam buickiem Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjenoczonych od Maine po Florydę. Miałam jeszcze szczęście zwiedzić World Trade Center na kilka dni przed atakiem terrorystycznym. Z racji mieszkania na Południu Polski często zdarza nam się uprawiać górskie wędrówki, choć ze względu na wiek dzieci, tatrzańskie szczyty zamieniłam na beskidzkie szlaki turystyczne.

Nasze atuty

Przekonaj się, że nasze mocne strony, to właśnie to, co w naszej branży skutkuje owocną współpracą.

Doświadczenie

Lata doświadczeń mówią same za siebie. Spokojnie, ciągłe zmiany powodują, że unikamy rutyny.

Wiedza

Stale poszerzamy swoją wiedzę szkoleniami i lekturą.

Empatia

Potrafimy wczuć się w sytuację Klienta, żeby naprawdę odnaleźć rzeczywiste potrzeby, cele i motywacje.

Profesjonalizm

Zajmujemy się zawodowo doradztwem finansowym 24/7. Nie traktujemy go jako dodatek.

Dyspozycyjność

„Godziny biurowe” nie istnieją. Nasze grafiki są bardzo elastyczne.

Mobilność

Zapraszamy do naszego biura, ale dla Twojej wygody możemy spotkać się w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Profesjonalni

Jesteśmy zawodowymi doradcami finansowymi z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Pomocni

Służymy pomocą, często wykraczając poza oczekiwania naszych Klientów.

Polecani

Niemal wszyscy nasi Klienci pochodzą z rekomendacji. Większość poleca nas kolejnym osobom.