Model współpracy

Nasz model działania został wypracowany przed laty i sprzyja zindywidualizowanemu podejściu do Klienta oraz najlepszemu dopasowaniu rozwiązań.

Model współpracy

Nasz model działania został wypracowany przed laty i sprzyja zindywidualizowanemu podejściu do Klienta oraz najlepszemu dopasowaniu rozwiązań.

MODEL WSPÓŁPRACY

Jak działamy?

Nasz model współpracy został wypracowany przed wieloma laty. Sprzyja on zindywidualizowanemu podejściu i najlepszemu dopasowaniu rozwiązań dla Klienta.

W dobie sprzedaży wszystkiego na masową skalę chcemy, by Klienci w osobie specjalisty Segureo mieli kogoś, kto pochyli się nad problemem, dokona odpowiedniej analizy, znajdzie i wdroży rozwiązanie, a następnie pomoże monitorować i kontrolować czy realizacja przebiega zgodnie z planem oraz dostosuje do zmieniających się warunków.

Z uwagi na kompleksowość naszej oferty, najwięcej satysfakcji przynosi nam sytuacja, kiedy możemy „poprowadzić” finanse naszych Klientów. Fakt, iż mamy dostęp do wielu rozwiązań szeregu różnych instytucji finansowych stwarza naszym Klientom możliwość posiadania „opiekuna” nieprzypisanego do żadnej konkretnej instytucji finansowej.

Oczywiście rozumiemy, że ktoś może być zainteresowany współpracą w węższym zakresie, ograniczonym nawet do tylko jednego obszaru naszej działalności, nie mniej, zachęcamy do poznania naszych kompetencji w wielu obszarach. Możesz mieć swojego specjalistę, który spojrzy na Twoją sytuację całościowo.

ANALIZA FINANSOWA

Co w segregatorze piszczy?

Potrzeby i oczekiwania

Analiza pozwala poznać Twoje potrzeby i wymagania by przygotować najlepiej dopasowane do nich rozwiązania. Chcemy mieć pewność, że spośród wielu dostępnych rozwiązań na rynku, zarekomendowane przez nas spełni Twoje oczekiwania i faktycznie odpowie na Twoje potrzeby.

Może ona mieć charakter otwartej rozmowy, podczas której chcemy się dowiedzieć o Twoich celach, potrzebach i oczekiwaniach. Może też mieć charakter bardziej szczegółowy, gdzie z uwagą przeglądamy różne umowy finansowe, które już posiadasz.

PRZEGLĄD UMÓW

Często okazuje się, że nasi Klienci posiadają już różnego rodzaju rozwiązania. Naszym celem jest wówczas ich uporządkowanie, wkomponowanie ich w plan, czasem również dokonanie w nich modyfikacji, aby ponownie realizowały cel, w jakim zostały zawarte.

Wskazanie ryzyk i zagrożeń

Istotnym celem analizy jest również zwrócenie uwagi na najważniejsze ryzyka i zagrożenia dla realizacji planu, sytuacji finansowej Twojej, jak i Twojej rodziny. Być może część z nich została już częściowo lub całkowicie wyeliminowana Twoimi dotychczasowymi decyzjami finansowymi, być może jednak występują.

Koncepcja

Brzmi jak plan!

Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji przygotujemy i przedstawimy Ci plan finansowy odpowiadający Twoim potrzebom i wymaganiom. Plan taki może składać się z różnych rozwiązań lub pojedynczego obszaru zainteresowania, wskazanego podczas analizy.

Zarys planu w sposób naturalny powstaje już w trakcie analizy, ponieważ pewne jego aspekty są uniwersalne – chociażby bezpieczeństwo finansowe Klientów oraz ich najbliższych. W zależności od sytuacji staramy się, by obejmował on wszystkie możliwe obszary.

Nie zawsze są warunki, żeby rozbudowany plan wdrożyć od razu. Dzielimy go wówczas na etapy i zwykle to Ty decydujesz, kiedy chcesz przystąpić do kolejnego.


Bezpieczne dziś

Zabezpieczenie w takich obszarach jak życie, zdrowie, majątek i odpowiedzialność cywilna oraz płynność finansowa.

BEZPIeczne jutro

Zabezpieczenie emerytalne, zabezpieczenie środków na przyszłość dzieci oraz inne oddalone w czasie cele. Systematyczność i wytrwałość popłaca!

pomoc w realizacji innych celów

Pomoc z uzyskaniem kredytu hipotecznego lub innego finansowania, a czasem nawet w kwestiach niezwiązanych z stricte finansami.

dobór rozwiązań

Gdzie, co i jak?

Jeżeli przekonuje Cię nasz plan, zdaj się na nasze doświadczenie i znajomość rynku w wyborze rozwiązań, które zawarte w nim pomysły najlepiej zrealizują. Na tym etapie przedstawiym Ci konkretne produkty finansowe, które będą stanowiły odpowiedź na Twoje potrzeby. W gąszczu instytucji i rozwiązań finansowych nie dzielimy firm ani produktów na „dobre i złe”, ale do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i dobieramy rozwiązania, które w optymalny sposób będą stanowiły składową planu.

Współpracujemy z różnymi ubezpieczycielami, bankami, funduszami inwestycyjnymi oraz innymi instytucjami, aby mieć szeroki wachlarz rozwiązań, które chcemy stosować w naszych koncepcjach.

obsługa serwisowa

To dopiero początek!

Wiele z proponowanych przez nas rozwiązań ma charakter długoterminowy, dlatego też tak istotna jest pomoc przy ich obsłudze. W trakcie współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie w tematach merytorycznych (np. dostosowanie sum ubezpieczenia) jak i czysto obsługowych (np. zmiana uposażonych czy ustanowienie cesji).

Jako, że Twoja sytuacja zawodowa, finansowa, rodzinna też może (i najpewniej będzie!) zmieniać się w czasie, będziemy co jakiś czas wracać do punktu pierwszego i zaktualizujemy analizę.

przekonaj się!

Umów się na spoktanie.