Segureo Ubezpieczenia zdrowotne
kompleksowe zabezpieczenie twojego majątku
Ubezpieczenia
majątkowe
Wydawałoby się oczywiste, że to, co ma dla nas wartość powinno być odpowiednio zabezpieczone, a jednak…

Ubezpieczenia majątkowe

Wydawałoby się oczywiste, że to, co ma dla nas wartość powinno być odpowiednio zabezpieczone, a jednak…

Majątek

Czy Twój dom lub mieszkanie są właściwie zabezpieczone?

Wydawałoby się oczywiste, że to, co ma dla nas wartość powinno być odpowiednio zabezpieczone, a jednak w dalszym ciągu wiele osób nie ubezpiecza swojego majątku wcale bądź nie ubezpiecza go wystarczająco.

Wiele nieruchomości ubezpieczonych jest w stopniu minimalnym, bo np. wymagają tego banki, które się na nich zabezpieczają. Inne mają zaniżone sumy ubezpieczenia i niewystarczający zakres, bo Klient nie chciał płacić zbyt wysokiej składki. Zdarza się, że wina leży po stronie dystrybutora ubezpieczeń, który wolał sprzedać jakiekolwiek ubezpieczenie, niż „odstraszyć” Klienta składką.

All-risk – co to takiego?

Ubezpieczyciele konkurują ze sobą przede wszystkim składką i zakresem ubezpieczenia. Zazwyczaj nawet u jednego ubezpieczyciela możemy wybrać różne warianty ubezpieczenia – od minimalnego obejmującego tylko ubezpieczenie murów i stałych elementów od ognia i zdarzeń losowych, przez pośredni, po wariant najwyższy – ubezpieczenie All-risk. W praktyce, poza ograniczoną liczbą wyłączeń wskazanych przez ubezpieczyciela, jest to więc kompleksowe ubezpieczenie nieruchomości oraz całego jej wyposażenia od wszelkich ryzyk.
Jesteśmy zwolennikami tego rozwiązania, gdyż jest ono niezawodne, a jak pokazuje praktyka, nie wiąże się z wielką różnicą w cenie (zazwyczaj ku pozytywnemu zaskoczeniu naszych Klientów)!


Gdy chcesz, by Twój majątek był kompleksowo ubezpieczony

Jak z każdym ubezpieczeniem znalezienie najlepszej oferty rozpoczyna się od analizy potrzeb. Powiedz jakie są Twoje oczekiwania, co ma podlegać ubezpieczeniu i na jaką sumę.

domy i mieszkania

Ubezpieczenie od ognia i zdarzeń losowych Twojej nieruchomości.

Inne budynki i przedmioty ubezpieczenia

Garaże, wartsztaty, szopy i inne budynki gospodarcze, pomieszczenia przynależne, budowle, ogrodzenia a nawet roślinność ogrodowa również mogą (i powinny) być właściwie ubezpieczone.

ruchomości domowe

Zastanów się, ile warte jest wyposażenie Twojego  domu: meble i wszystko, co się w nich znajduje, sprzęt RTV, elektroniczny czy sportowy, kolekcje, przedmioty wartościowe itp.

ubezpiecz swój dom kompleksowo

Umów się na spoktanie.