Blog Segureo

Przed Wami blog Segureo w nowej odsłonie. Kiedy w 2018 stworzyliśmy markę, Segureo, strona internetowa miała być tylko prostą wizytówką. Przecież, jak mawia brodata już maksyma, „jak Cię nie ma w internetach – nie istniejesz!”. Nie planowaliśmy jednak wielkiej aktywności, poza prezentacją firmy, usług i nas samych. Jednak pięć lat później dochodzimy do wniosku, że trzeba reaktywować blog Segureo.

Blog na stronie

Rosnące zainteresowanie i naszą stroną, i naszymi usługami zachęciło nas jednak do jeszcze większej obecności w necie i social mediach. Dlatego na naszym blogu Segureo zaczną się regularnie pojawiać się artykuły i różnego rodzaju publikacje, jak nasze komentarze, opinie czy felietony. Dodatkowo, będziemy Was informować o wydarzeniach, w których bierzemy udział.

Chcemy, żeby wpisy były merytoryczne i pomocne, dlatego pojawią się tu również poradniki. Będziemy w nich poruszać tematy związane bezpośrednio z naszymi usługami i nie tylko. Chcemy, żeby można było znaleźć pomocne informacje w tematach pokrewnych, jak np. transakcje nieruchomości, likwidacja szkód, księgowość firm, zagadnienia prawne. W związku z tym okazjonalnie będziemy zapraszać gości, korzystając z naszej rozbudowanej sieci kontaktów branżowych.

Social Media

Równie niemrawe były nasze social media, dlatego one także staną się bardziej aktywne. Artykuły dostępne na blogu Segureo będą się również pojawiać na naszym profilu na facebooku. Oprócz artykułów znajdziesz ciekawostki, opinie oraz relacje z wydarzeń, w których bierzemy udział. Postaramy się, żeby wnosiły one coś ciekawego, a nie tylko by napisać, że byliśmy i była „wspaniała energia” i „normalnie petarda”.

Nasze konto na twitterze będzie tweetowało bardziej na wesoło. Finansowe memy, zabawne sytuacje, anegdoty, zdjęcia. Spojrzymy na finanse, ubezpieczenia, sprzedaż i relacje z przymrużeniem oka. Lata pracy z ludźmi muszą owocować ciekawymi doświadczeniami, ale też zabawnymi sytuacjami, którymi chętnie się podzielimy.

Pierwsze artykuły już wkrótce. Na początku komentarzy na stronie nie włączamy. Czekamy na feedback na naszych mediach dlatego polub nasz profil na fb, śledź naszego twittera i bądź na bieżąco!

Blog Segureo